LIGA EUROPEA

 
  Nov 25 16:00 CET ACS Dumbravita – : – SPARVÄGEN BTK  
  Nov 25 19:00 CET CP LYSSOIS LILLE METROPOLE – : – Tecnigen LINARES  
  Nov 25 19:30 CET ASV Eppan Raiffeisen – : – GDCS Juncal  
  Nov 26 12:00 CET AO DAO Tavrou – : – CTT BALAGUER – VILLART LOGISTIC  
  Nov 26 15:00 CET TTC Kazan – : – Dozy Den Helder / Noordkop  
  Nov 26 17:00 CET Novi Sad – : – A.C.D. DE SAO JOAO  
  Nov 26 18:00 CET TTC Moravsky Krumlov – : – Tigem SC Ankara  
  Nov 27 18:00 CET Budaorsi 2i Sport Club – : – TT Vedrinamur  

 

Group A

Place Team Games Matches W:L Points
1 GDCS Juncal 3 9:2 3:0 6
2 Tecnigen LINARES 3 7:4 2:1 5
3 Istanbul BBSK 3 5:7 1:2 4
4 Onisilos Lakatamias 3 1:9 0:3 3

Group B

Place Team Games Matches W:L Points
1 A.C.D. DE SAO JOAO 4 12:3 4:0 8
2 Tigem SC Ankara 4 11:4 3:1 7
3 ASD Tennistavolo Norbello 4 6:8 2:2 6
4 Irun Leka Enea 4 6:10 1:3 5
5 DT DIDDELENG 4 2:12 0:4 4

Group C

Place Team Games Matches W:L Points
1 SPARVÄGEN BTK 4 12:2 4:0 8
2 Dozy Den Helder / 4 10:4 3:1 7
3 CAJASUR PRIEGO TM 4 8:6 2:2 6
4 GDD Toledos 4 3:9 1:3 5
5 GDCGP Madalena 4 0:12 0:4 4

Group D

Place Team Games Matches W:L Points
1 CTT BALAGUER – VILLART 3 9:3 3:0 6
2 TT Vedrinamur 3 7:6 2:1 5
3 ADC Ponta do Pargo 3 6:8 1:2 4
4 TTC Rapid LUZERN 3 4:9 0:3 3
 

 


Group A
  Oct 29 12:00 CET GDCS Juncal 3 : 1 Tecnigen LINARES  
  Oct 29 12:00 CET Istanbul BBSK 3 : 1 Onisilos Lakatamias  
  Oct 29 19:00 CET Tecnigen LINARES 3 : 1 Istanbul BBSK  
  Oct 29 19:00 CET Onisilos Lakatamias 0 : 3 GDCS Juncal  
  Oct 30 10:00 CET GDCS Juncal 3 : 1 Istanbul BBSK  
  Oct 30 10:00 CET Onisilos Lakatamias 0 : 3 Tecnigen LINARES  
Group B
  Oct 29 10:00 CET A.C.D. DE SAO JOAO 3 : 0 ASD Tennistavolo Norbello  
  Oct 29 10:00 CET Tigem SC Ankara 3 : 0 DT DIDDELENG  
  Oct 29 14:00 CET Tigem SC Ankara 3 : 0 ASD Tennistavolo Norbello  
  Oct 29 14:00 CET Irun Leka Enea 3 : 1 DT DIDDELENG  
  Oct 29 17:00 CET Irun Leka Enea 2 : 3 ASD Tennistavolo Norbello  
  Oct 29 17:00 CET Tigem SC Ankara 2 : 3 A.C.D. DE SAO JOAO  
  Oct 29 20:00 CET Irun Leka Enea 1 : 3 Tigem SC Ankara  
  Oct 29 20:00 CET A.C.D. DE SAO JOAO 3 : 1 DT DIDDELENG  
  Oct 30 10:00 CET Irun Leka Enea 0 : 3 A.C.D. DE SAO JOAO  
  Oct 30 10:00 CET ASD Tennistavolo Norbello 3 : 0 DT DIDDELENG  
Group C
  Oct 29 10:00 CET CAJASUR PRIEGO TM 3 : 0 GDCGP Madalena  
  Oct 29 10:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 3 : 0 GDD Toledos  
  Oct 29 14:00 CET SPARVÄGEN BTK 3 : 0 GDD Toledos  
  Oct 29 14:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 3 : 0 GDCGP Madalena  
  Oct 29 19:00 CET CAJASUR PRIEGO TM 3 : 0 GDD Toledos  
  Oct 29 19:00 CET SPARVÄGEN BTK 3 : 1 Dozy Den Helder / Noordkop  
  Oct 30 10:00 CET GDCGP Madalena 0 : 3 GDD Toledos  
  Oct 30 10:00 CET SPARVÄGEN BTK 3 : 1 CAJASUR PRIEGO TM  
  Oct 30 14:00 CET SPARVÄGEN BTK 3 : 0 GDCGP Madalena  
  Oct 30 14:00 CET Dozy Den Helder / Noordkop 3 : 1 CAJASUR PRIEGO TM  
Group D
  Oct 29 14:00 CET CTT BALAGUER – VILLART LOGISTIC 3 : 1 TTC Rapid LUZERN  
  Oct 29 14:00 CET ADC Ponta do Pargo 2 : 3 TT Vedrinamur  
  Oct 29 19:00 CET TT Vedrinamur 1 : 3 CTT BALAGUER – VILLART LOGISTIC  
  Oct 29 19:00 CET TTC Rapid LUZERN 2 : 3 ADC Ponta do Pargo  
  Oct 30 10:00 CET CTT BALAGUER – VILLART LOGISTIC 3 : 1 ADC Ponta do Pargo  
  Oct 30 10:00 CET TT Vedrinamur 3 : 1 TTC Rapid LUZERN